Počitniško druženje pod mogočnimi hrasti (ODPM Ljutomer)
Četrtkovo počitniško popoldne smo preživeli v Parku I. Slovenskega tabora. Anja in Žan sta nam s pomočjo fotografij predstavila prebivalce tega parka. Ob reki Ščavnici smo opazovali ribe v vodi. Izvedli smo veliko novega o življenju ob in v vodi. Naše druženje pa smo zaključili s sladoledom v slaščičarni Pri parku.
Povezava do članka