« Nazaj na Novice

Počitniško druženje pod mogočnimi hrasti (ODPM Ljutomer)

Četrtkovo počitniško popoldne smo preživeli v Parku I. Slovenskega tabora. Anja in Žan sta nam s pomočjo fotografij predstavila prebivalce tega parka. Ob reki Ščavnici smo opazovali ribe v vodi. Izvedli smo veliko novega o življenju ob in v vodi. Naše druženje pa smo zaključili s sladoledom v slaščičarni Pri parku.

Povezava do članka

 

 


Projekt »PRLEŠKI KULTURNI, MLADINSKI IN INFORMATIVNI CENTER« sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklda za regionalni razvoj. Dodatne informacije: https://www.eu-skladi.si in http://www.las-prlekija.com