Društvo Rast v MKC-ju
Ob koncu leta se spodobi tudi zaključek. Tudi mi smo ga imeli. Iskreni in nasmejani obrazi naših mladostnikov nas vedno osrečijo. Hvaležni smo, da jih imamo. Hvala staršem za podporo in sodelovanje. Po druženju in plesu smo si ogledali še čudovito okrašeno mesto Ljutomer.
(Povezava do članka)